Варильна поверхня Minola MI 6042 GBL чорний
Фото 3 |
Minola MI 6042 GBL чорний |
|
Який матеріал варильної поверхні краще вибрати?Все, що потрібно знати про варильні покриття, щоб експлуатація та обслуговування приносили лише комфорт
Як вибрати варильну поверхнюРозбираємось, які типи варильних поверхонь існують, яке покриття краще і на що звернути увагу при покупці
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Minola 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Minola.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Minola MI 6042 GBL чорний
Варильна поверхня електрична Minola Mi 6042 Gbl | 9 000 грн. |
Варочная поверхность электрическая Minola Mi 6042 Gbl | 9 000 грн. |
MINOLA MI 6042 GBL | 8 599 грн. |
Варильна поверхня Minola MI 6042 GBL | 8 764 грн. |
Поверхня індукційна Minola MI 6042 GBL | 8 414 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →