Набір інструментів MIOL 51-510
MIOL 51-510 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MIOL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MIOL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MIOL 51-510
Набор ключей рожковых Miol 10ед. (51-510) | 998 грн. |
Набір ключів рожкових CRV, 10шт, Miol 51-510 | 787 грн. |
Набір ключів гайкових Miol 51-510 | 909 грн. |
Набір рожкових ключів 10 од. 6-32 мм MIOL 51-510 | 1 153 грн. |
Набір ключів ріжкових Cr-V сатин, 10шт (6-32мм) посиленої міцності, PREMIU | 1 104 грн. |
Усі ходові розміри ріжкових ключів одразу в одному наборі, від 6 до 32 мм, повний асортимент. Якість обробки ключів гарне, до відмінного воно трохи не дотягує, по тверді 9 балів з 10 я поставив би. Виготовлені із добротної інструментальної вуглецевої сталі. Виробник заявляє про хром-ванадієву сталь (близько 0,5% вуглецю, 1% хрому і приблизно 0,3% ванадія), але перевірити це в домашніх умовах ніяк не можна. Справа в тому за своїми властивостями та зовнішнім виглядом така сталь нічим не відрізняється від звичайної нелегованої вуглецевої і різниця добре видно тільки після загартування. Хром-ванадієва після такої термічної обробки набуває більшої твердості та зносостійкості. Оскільки таке невелике легування не особливо зменшує швидкість корозії, поверхня інструменту потім захищається гальванічним хромуванням. Таке матове покриття має високу твердість і добре виглядає. Може це і не так важливо для слюсарного інструменту, але приємно, що виробник постарався надати металевій поверхні матовий рівномірний блиск. Кут повороту ріжкової головки порівняно невеликий, близько 15 градусів, тому в роботі інструмент звичний і зручний. На дрібних розмірах виявив невеликі дефекти гальванічного покриття. Втім, за такої помірної ціни на такі дрібниці можна заплющити очі. |
Додати відгук
Додаткові функції і можливості набору інструментів MIOL 51-510:
- Розміри:
- 6х7, 8х9, 10х11, 12х13, 14х15, 16х17, 18х19, 20х22, 24х27, 30х32 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →