Зимова шина Mirage MR-W300 215/60 R16C 108R
Відео 1Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Mirage MR-W300 215/60 R16C 108R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mirage 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mirage.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mirage MR-W300 215/60 R16C 108R
Усі ціни 18 →Шина Mirage MR-W300 215/60 R16C 108R | 2 521 грн. |
Mirage MR-W300 215/60 R16C 108/106R | 2 694 грн. |
Mirage MR-W300 215/60 R16C 108/106R | 2 918 грн. |
Mirage MR-W300 (215/60R16C 108R) | 2 617 грн. |
MIRAGE Зимова шина MIRAGE MR-W300 215/60R16C 108/106R | 2 546 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →