Душова система KRONER Armada-C063 CV024314
Фото 15 |
KRONER Armada-C063 CV024314 |
|
Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KRONER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KRONER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KRONER Armada-C063 CV024314
Душова система для ванни Kroner KRP Armada-C063 (CV024314) CV024314 | 5 418 грн. |
Душевая система для ванны Kroner KRP Armada-C063 (CV024314) CV024314 | 5 289 грн. |
Душова система Kroner KRP Armada-C063 CV024314 | 5 418 грн. |
Душевая система для ванны Kroner KRP Armada-C063 (CV024314) CV024314 | 4 109 грн. |
Душовий гарнітур Kroner KRP Armada - C063(24314) | 4 944 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →