Литий диск MKW MK-36 8,5x20/6x139,7 ET22 DIA106,1
від 7 125 до 8 807 грн. Порівняти ціни 21 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):6 болта (ів), 139.7 мм ЦО (DIA):106.1 мм Виліт (ET):22 мм |
Модифікації MKW MK-36 3
Характеристики
MKW MK-36 8,5x20/6x139,7 ET22 DIA106,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MKW 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MKW.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MKW MK-36 8,5x20/6x139,7 ET22 DIA106,1
Сортувати
Mi-tech MK-36 8.5x20 6x139.7 ET22 DIA106.1 MB | 7 822 грн. |
MKW MK-36 8,5x20/6x139,7 D106,1 ET22 AM/B | 7 125 грн. |
Диски MKW (Mi-tech) MK-36 8,5x20 6x139,7 ET22 DIA106,1 (AMB) | 7 150 грн. |
Mi-tech MK-36 8.5x20 6x139.7 ET22 DIA106.1 AM/B | 7 250 грн. |
MKW MK 36 (AM/B) (PCD6x139.7 R20 J8.5 ET22 DIA106.1) | 7 402 грн. |
ще пропозиції 16 → |
Закрити
Схожі