Литий диск MKW M-103 7,5x18/5x114,3 ET40 DIA74,1
Фото 4 | від 6 325 до 7 494 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):74.1 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації MKW M-103 6
Характеристики
MKW M-103 7,5x18/5x114,3 ET40 DIA74,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MKW 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MKW.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MKW M-103 7,5x18/5x114,3 ET40 DIA74,1
Сортувати
MKW M-103 7,5x18/5x114,3/120 D74,1 ET40 AM/B | 6 325 грн. |
Диски MKW (Mi-tech) M-103 7,5x18 5x114,3/120 ET40 DIA74,1 (AMB) | 6 338 грн. |
Mi-tech M-103 7.5x18 10x114.3/120 ET40 DIA74.1 AM/B | 6 600 грн. |
Mi-tech Mi-tech M-103 7.5x18 10x114.3/120 ET40 DIA74.1 AM/B | 6 750 грн. |
Mi-tech M-103 7.5x18 10x114.3/120 ET40 DIA74.1 AM/B | 6 750 грн. |
Диск Mi-tech M-103 7.5x18 10x114.3/120 ET40 DIA74.1 AM/B | 7 494 грн. |
Закрити
Схожі