Литий диск MAK Zenith 7x17/4x108 ET25 DIA65,1
Відео 7Фото 11 | від 7 370 до 9 599 грн. Порівняти ціни 10 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):65.1 мм Виліт (ET):25 мм |
Модифікації MAK Zenith 116
Характеристики
MAK Zenith 7x17/4x108 ET25 DIA65,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MAK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MAK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MAK Zenith 7x17/4x108 ET25 DIA65,1
Сортувати
Диски Mak Zenith 7x17 4x108 ET25 DIA65,1 (matt black) | 7 594 грн. |
Mak Zenith matt black (R17 W7.0 PCD4x108 ET25 DIA65.1) | 8 899 грн. |
Mak Zenith R17 W7 PCD4x108 ET25 DIA65.1 Silver F7070ZHHS25EEG | 8 937 грн. |
MAK Zenith (7J x 17 4x108 ET25 DIA65.1) Hyper Silver На замовлення з Європ | 7 568 грн. |
Mak Zenith R17 W7 PCD4x108 ET25 DIA65.1 Silver | 9 248 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі