Спальний мішок Deuter Astro 300 (3711021)
Фото 6 |
Deuter Astro 300 205x75 см, t 7 °C220x80 см, t 7 °C |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deuter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deuter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deuter Astro 300
Усі ціни 8 →Спальный мешок Deuter 300 L redwood-curry 3711021 5908 1 | 10 000 грн. |
Спальник Deuter Astro 300 (5908) redwood-curry левый 3711021 5908 1 | 10 000 грн. |
Спальний мішок Deuter Astro 300 колір 5908 redwood-curry лівий 3711021 590 | 10 000 грн. |
Спальний мішок пуховий Deuter Astro 300 Redwood-Curry лівий 205см (3711021 | 10 000 грн. |
Спальник DEUTER Astro 300 (5908 redwood-curry лівий) 3711021 5908 1 | 10 000 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Deuter Astro 300
Ціни на Deuter Astro 300 |
---|---|---|---|---|
Deuter Astro 300 | від 10 000 грн. | 8 пропозицій | ||
Deuter Astro 300 L | від 10 000 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →