Тумба під умивальник Aquarius Silver 80 70942384
Фото 7 |
Aquarius Silver 80 70942384 |
|
Фурнітура Hafele. Корпус із ЛДСП товщиною 16 мм, фасад із ЛМДФ товщиною 16 мм.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aquarius 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aquarius.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aquarius Silver 80 70942384
Усі ціни 6 →Тумба підвісна Aquarius Silver 80 70942384 з раковиною Комо | 11 804 грн. |
Тумба Aquarius Silver консольна з умивальником Комо 80 Білий (70942384) | 13 583 грн. |
Тумба підвісна Aquarius Silver 80 70942384 з раковиною Комо | 11 681 грн. |
Тумба підвісна Aquarius Silver 80 графіт 70942386 з раковиною Комо | 11 987 грн. |
Тумба Aquarius Silver консольна з умивальником Комо 80 Графіт (70942386) | 13 794 грн. |
Тумба підвісна Aquarius Silver 80 графіт 70942386 з раковиною Комо | 11 863 грн. |
Модификації Aquarius Silver 80 70942384
Ціни на Aquarius Silver 80 70942384 |
---|---|---|---|---|
Aquarius Silver 60 70942674 | від 10 018 грн. | 6 пропозицій | ||
Aquarius Silver 70 70942382 | від 10 778 грн. | 6 пропозицій | ||
Aquarius Silver 80 70942384 | від 11 681 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →