Тумба під умивальник Moydodyr Oslo 80 Wood 00-0008335
Фото 11 |
Moydodyr Oslo 80 Wood 00-0008335 |
|
Корпус виготовлений із ДСП Kronospan (Польща) з антибактеріальною фарбою (захист від грибків та бактерій). Фасад із МДФ Kronospan (Польща). Фурнітура Hettich (Німеччина) із системою плавного закривання.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Moydodyr 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Moydodyr.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Moydodyr Oslo 80 Wood 00-0008335
Усі ціни 10 →Тумба підвісна Мойдодир Oslo Wood 80 00-0008335 з раковиною Cosmo | 8 306 грн. |
Тумба підвісна Мойдодир Oslo 80 Loft 00-0008333 з раковиною Cosmo | 8 306 грн. |
Тумба Мойдодыр Oslo 80 Loft с умывальником Cosmo 80 бетон/белая 00-0008333 | 8 306 грн. |
Тумба Oslo 80 Loft з умивальником Cosmo 80 бетон/біла mdd-00-0008333 | 8 306 грн. |
Тумба універсальна МОЙДОДИР Oslo 80 Loft з умивальником Cosmopolitan 80 | 8 306 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →