Тумба під умивальник Moydodyr Line Craft 100 00-0008386
Фото 6 |
Moydodyr Line Craft 100 00-0008386 |
|
Тумба виготовлена з ЛДСП завтовшки 18 мм фірми Kronospan (Польща). Меблевий умивальник Amidicon Cosmopolitan з литого мармуру.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Moydodyr Line Craft 100 00-0008386
Усі ціни 6 →Тумба підвісна Мойдодир Line Craft 100 00-0008386 з умивальником Cosmo | 10 856 грн. |
Тумба Line Craft 100 с умывальником Cosmo 100 дуб крафт/черная mdd-00-0008 | 10 856 грн. |
Тумба Line Craft 100 з умивальником Cosmo 100 дуб крафт/чорна mdd-00-00083 | 10 856 грн. |
Тумба підвісна Мойдодир Line Craft 100 00-0008386 з умивальником Cosmo | 10 856 грн. |
Тумба Line Craft 100 з умивальником Cosmo 100 дуб крафт/чорна mdd-00-00083 | 10 856 грн. |
Тумба підвісна Мойдодир Line Craft 100-A з умивальником Cosmo дуб крафт | 10 856 грн. |
Модификації Moydodyr Line Craft 100 00-0008386
Ціни на Moydodyr Line Craft 100 00-0008386 |
---|---|---|---|---|
Moydodyr Line Craft 60 00-0008075 | від 8 556 грн. | 6 пропозицій | ||
Moydodyr Line Craft 70 00-0008076 | від 9 372 грн. | 7 пропозицій | ||
Moydodyr Line Craft 80 00-0008077 | від 9 859 грн. | 6 пропозицій | ||
Moydodyr Line Craft 100 00-0008386 | від 10 856 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →