Тумба під умивальник Moydodyr MoonShine 100 00-0008178
Фото 5 |
Moydodyr MoonShine 100 00-0008178 |
|
Корпус виготовлений із ДСП Kronospan товщиною 16 мм. Фасад із МДФ Kronospan товщиною 16 мм. Умивальник виготовлений із штучного каменю. Напрямні плавного закривання Hettich (Німеччина).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Moydodyr 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Moydodyr.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Moydodyr MoonShine 100 00-0008178
Усі ціни 6 →Тумба підлогова Мойдодир MoonShine 100 00-0008178 з умивальником Cosmo | 11 100 грн. |
Тумба MoonShine 100 с умывальником Cosmo 100 напольная mdd-00-0008178 | 11 100 грн. |
Тумба MoonShine 100 з умивальником Cosmo 100 підлогова mdd-00-0008178 | 11 100 грн. |
Тумба підлогова Мойдодир MoonShine 100 00-0008178 з умивальником Cosmo | 11 100 грн. |
Тумба Мойдодыр MoonShine 100 с умывальником Cosmo 100 напольная 00-0008178 | 11 100 грн. |
Тумба MoonShine 100 з умивальником Cosmo 100 підлогова mdd-00-0008178 | 11 100 грн. |
Модификації Moydodyr MoonShine 100 00-0008178
Ціни на Moydodyr MoonShine 100 00-0008178 |
---|---|---|---|---|
Moydodyr MoonShine 60 00-0008176 | від 8 625 грн. | 7 пропозицій | ||
Moydodyr MoonShine 70 00-0008514 | від 9 113 грн. | 6 пропозицій | ||
Moydodyr MoonShine 80 00-0008177 | від 9 750 грн. | 7 пропозицій | ||
Moydodyr MoonShine 100 00-0008178 | від 11 100 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →