Тумба під умивальник Aquarius Torino 80 70942878
Aquarius Torino 80 70942878 80 см100 см |
|
Корпус та фасад тумби виготовлений з ламінованої ДСП завтовшки 16 мм. Корпус покритий матовою емаллю.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aquarius Torino 80 70942878
Усі ціни 6 →Тумба підлогова Aquarius Torino 80 70942877 з раковиною Lux | 10 468 грн. |
Тумба Aquarius TORINO 80 на ніжках Grafite з умивальником Lux (70942877) | 12 046 грн. |
Тумба підлогова Aquarius Torino 80 70942878 з раковиною Lux | 10 360 грн. |
Тумба підлогова Aquarius Torino 80 70942878 з раковиною Lux | 10 468 грн. |
Тумба Aquarius TORINO 80 на ніжках Білий з умивальником Lux (70942878) | 12 046 грн. |
Тумба підлогова Aquarius Torino 80 70942877 з раковиною Lux | 10 360 грн. |
Модификації Aquarius Torino 80 70942878
Ціни на Aquarius Torino 80 70942878 |
---|---|---|---|---|
Aquarius Torino 80 70942878 | від 10 360 грн. | 6 пропозицій | ||
Aquarius Torino 100 70942876 | від 12 470 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →