Тумба під умивальник Moydodyr Tetris 65 00-0008039
Фото 7 |
Moydodyr Tetris 65 00-0008039 |
|
Корпус виготовлений із ДСП Kronospan товщиною 16 мм. Фасад із МДФ Kronospan товщиною 16 мм.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Moydodyr 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Moydodyr.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Moydodyr Tetris 65 00-0008039
Усі ціни 6 →Тумба підлогова Мойдодир Tetris 65 00-0008039 з умивальником Freja | 8 013 грн. |
Тумба Tetris White 65 с умывальником Freja 65 mdd-00-0008039 | 6 811 грн. |
Тумба Tetris White 65 з умивальником Freja 65 mdd-00-0008039 | 6 811 грн. |
Тумба підлогова Мойдодир Tetris 65 00-0008039 з умивальником Freja | 8 013 грн. |
Тумба Мойдодыр Tetris White 65 с умывальником Freja 65 00-0008039 | 8 013 грн. |
Тумба Tetris White 65 з умивальником Freja 65 mdd-00-0008039 | 6 811 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →