Монітор MSI G244F 23.8 " чорний
Фото 6 |
MSI G244F 23.8 " чорний
Діагональ:23.8 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 1 мс, MPRT 1 мс
Частота:170 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:AMD FreeSync Premium, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити MSI G244F 23.8 " чорний
MSI 23.8" G244F Black G244F | 5 599 грн. |
Монітор 23.8" MSI G244F (9S6-3BB4CH-001) 9S6-3BB4CH-001 | 5 599 грн. |
MSI G244F | 5 599 грн. |
MSI Монітор 23.8" G244F 2xHDMI, DP, Audio, IPS, 170Hz, 1ms, sRGB 122, Free | 5 487 грн. |
Монітор 23.8" MSI G244F Rapid IPS / 170Hz / 1ms / 8-Bit / DCI-P3 92 / AMD | 5 599 грн. |