Монітор MSI G321CU 31.5 " чорний
Фото 7 |
MSI G321CU 31.5 " чорний
Діагональ:31.5 "
Роздільна здатність:3840x2160 (16:9)
Матриця:*VA, MPRT 1 мс
Частота:144 Гц
Контрастність:3 000:1
Яскравість:300 кд/м²
Функції:HDR, AMD FreeSync Premium, PBP, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort, USB C
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити MSI G321CU 31.5 " чорний
Усі ціни 49 →MSI 31.5" G321CU Black G321CU | 26 971 грн. |
Монітор MSI Optix G321CU (9S6-3DC51A-001) | 24 900 грн. |
Монітор ігровий 31.5" MSI G321CU | 26 499 грн. |
Монитор MSI 31.5" G321CU 2x HDMI, DP, USB-C, VA, 3840x2160, 144Hz, 1ms, sR | 26 238 грн. |
Монітор 31.5" MSI G321CU (9S6-3DC51A-001) 9S6-3DC51A-001 | 26 499 грн. |
ще 20 пропозицій