Монітор MSI G24C6P E2 23.6 " чорний
Фото 5 |
MSI G24C6P E2 23.6 " чорний
Діагональ:23.6 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:*VA, MPRT 1 мс
Частота:180 Гц
Контрастність:3 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити MSI G24C6P E2 23.6 " чорний
Усі ціни 27 →Монітор ігровий 23.8" MSI G24C6P E2 | 7 299 грн. |
Монітор Msi Optix G24C6P E2 | 7 059 грн. |
Монітор MSI G24C6P E2 | 7 299 грн. |
MSI G24C6P-E2 | 7 349 грн. |
Игровой монитор MSI 23.8" G24C6P E2 | 7 299 грн. |
ще 20 пропозицій