Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Монітори   /   MSI

Ігровий монітор MSI MAG 274F 27 "

Фото - Монітор MSI MAG 274F 27 "
Фото 5
MSI MAG 274F 27 "
23.8 "27 "
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 0.5 мс
Частота:200 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:300 кд/м²
Функції:HDR, VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Роз'єми:DisplayPort v1.2 • HDMI v2.0
Всі характеристики
Характеристики MAG 274F
Колір
Типігровий монітор
Діагональ27 "
Дисплей
Тип матриціIPS
Покриття екранаантивідблискове
Роздільна здатність1920x1080 (16:9)
Частота кадрів200 Гц
Розмір пікселя0.31 мм
Час відгуку (GtG)0.5 мс
Кут огляду по вертикалі178 °
Кут огляду по горизонталі178 °
Яскравість300 кд/м²
Статична контрастність1 000:1
Динамічна контрастність100 000 000:1
Глибина кольору8-bit + FRC (1.07B Colors)
Колірне охоплення (sRGB)101 % / CIE1976 /
Колірне охоплення (Adobe RGB)86 % / CIE1976 /
Колірне охоплення (DCI P3)81 % / CIE1976 /
Підтримка HDR+
Сертифікат TÜV Rheinland
Підключення
Передача відеоDisplayPort v1.2
HDMI v2.0
Роз'єми (додатково)вихід mini-Jack (3.5 мм)
Функції та можливості
Функції та можливостіFlicker-Free
Adaptive-Sync
Ігрові функціїприціл
таймер
відображення FPS
висвітлення темних ділянок / Night Vision, AI Vision /
Інше
Настінне кріпленняVESA 100x100 мм
Зовнішній блок живлення
Габарити (ШхВхТ)614x439x250 мм
Габарити без підставки (ШхВхТ)614x363x62 мм
Вага4.2 кг
Офіційний сайтuk.msi.com
Дата додавання на E-Katalogтравень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MSI 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MSI.

Купити MSI MAG 274F 27 "

Монітор MSI MAG 274F

Монітор MSI MAG 274F — 27" ігровий дисплей Full HD (1920×1080) з Rapid IPS‑панеллю, що поєднує частоту оновлення 200 Hz і час... щевідгуку 0,5 ms (GtG) для максимально плавної та чіткої картинки; підтримка Adaptive‑Sync усуває розриви кадру, а HDR Ready розширює динамічний діапазон для кращої деталізації в світлих і темних зонах. Панель відтворює 1,07 млрд кольорів з охопленням sRGB ~101%, DCI‑P3 ~81% та Adobe RGB ~86% при куті огляду
Redprice.saleЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
6 393 грн.

Монітор Msi 27" Mag 274F (MAG274F)

Tehnoexpert.com.uaЗ нами 1 рік
(Львів)
Поскаржитись
6 437 грн.

Ігровий монітор MSI MAG 274F 27" Full HD Rapid IPS 200Hz 0.5ms KL27MAG274F

Novateh.com.uaМенше року
(Новояворівськ)
Поскаржитись
8 117 грн.

Монітор MSI MAG 274F

Denika.uaЗ нами більше 10-ти років
(Харків)
Поскаржитись
5 830 грн.

Монітор MSI MAG 274F

Маркетплейс: Rozetka.ua  DNK З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
6 705 грн.

Динаміка цін на MSI MAG 274F 27 "

Модификації MSI MAG 274F

Ціни на MSI MAG 274F
MSI MAG 244F 23.8 "від 4 787 грн.5 пропозицій
MSI MAG 274F 27 "від 5 830 грн.5 пропозицій