Монітор MSI Modern MD241P 24 "
Відео 5Фото 9 |
MSI Modern MD241P 24 "
24 "27 "
Діагональ:24 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 5 мс
Частота:75 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, USB C
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити MSI Modern MD241P 24 "
Усі ціни 7 →Монітор 24" MSI Modern MD241PDE Full HD IPS 75 Гц new | 5 889 грн. |
Монітор MSI Modern 24" MD241PD-E (9S63PA59H005) | 14 063 грн. |
MSI MD241PW | 6 499 грн. |
MSI Modern 24" MD241PD-E (9S63PA59H005) | 13 720 грн. |
MSI Modern 24" MD241PD-E (9S63PA59H005) | 14 063 грн. |
MSI Modern 24" MD241PD-E (9S63PA59H005) | 14 406 грн. |
MSI Монітор 23.8" Modern MD241PW HDMI, USB-C, MM, IPS, 75Hz, sRGB 106, Piv | 6 173 грн. |
Відеоогляди
Модификації MSI Modern MD241P
Ціни на MSI Modern MD241P |
---|---|---|---|---|
MSI Modern MD241P 24 " | від 5 889 грн. | 7 пропозицій | ||
MSI Modern MD271P 27 " | від 4 999 грн. | 55 пропозицій |