Монітор MSI PRO MP245V 23.8 " чорний (9S6-3PC0CM-002)
Фото 11 |
MSI PRO MP245V 23.8 " чорний
Діагональ:23.8 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:*VA, відгук 4 мс, MPRT 1 мс
Частота:100 Гц
Контрастність:4 000:1
Яскравість:300 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:VGA, HDMI
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити MSI PRO MP245V 23.8 " чорний
Усі ціни 52 →MSI 23.8" PRO MP245V Black PRO MP245V | 3 699 грн. |
Монітор 23.8" MSI PRO MP245V | 3 699 грн. |
Монітор Msi Pro MP245V | 3 722 грн. |
Монітор Msi Pro MP245V | 3 699 грн. |
Монитор Msi Pro MP245V | 3 699 грн. |
ще 20 пропозицій