Заглибний насос Optima WQD15-15
Optima WQD15-15 поплавковий вимикачподрібнювач |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Optima 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Optima.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Optima WQD15-15
Усі ціни 20 →Насос занурювальний фекальний OPTIMA вихровий WQD15-15 1500Вт Hmax 15м 15м | 5 317 грн. |
Насос дренажно-фекальний Optima WQD15-15 1.5 кВт 171013032242 | 5 317 грн. |
Насос фекальный Optima WQD15-15 1.5 кВт | 5 298 грн. |
Насос фекальный Optima WQD15-15 1,5кВт | 5 317 грн. |
Optima WQD15-15 | 5 317 грн. |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Optima WQD15-15
Ціни на Optima WQD15-15 |
---|---|---|---|---|
Optima WQD10-12 | від 3 683 грн. | 40 пропозицій | ||
Optima WQD10-15 | від 4 128 грн. | 60 пропозицій | ||
Optima WQD15-15 | від 4 785 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →