Комп'ютерне крісло Special4you ExtremeRace with Footrest
Відео 1Фото 16 |
Special4you ExtremeRace with Footrest |
|
Огляд механізмів гойдання в комп'ютерних кріслах: плюси та мінуси кожного типуЯкі бувають механізми гойдання в комп'ютерних та офісних кріслах
Як вибрати комп'ютерне кріслоЩо необхідно враховувати, підбираючи комфортне комп'ютерне крісло за зростом та іншими факторами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Special4you 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Special4you.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Special4you ExtremeRace with Footrest
Усі ціни 39 →Кресло геймерское Special4You ExtremeRace black/red/white with footrest | 6 890 грн. |
SPECIAL4YOU EXTREMERACE BLACK/RED/WHITE (E6460) | 6 720 грн. |
Special4You ExtremeRace black/red/white with footrest E6460 | 7 379 грн. |
Special4You ExtremeRace black/red with footrest (E4947) | 7 599 грн. |
Special4You ExtremeRace black/red with footrest (E4947) | 7 599 грн. |
ще 20 пропозицій
Механізм хитання, зручні подушки, підноставка для ніг Поки що не виявив Влад Конюшенко: користуюся Special4you ExtremeRace with Footrest менше місяця |
Немає У тексті |
Якість складання погана. Абсолютно марна підставка для ніг. Коротка та ногам не зручно. Ручки при повороті не фіксуються і постійно збиваються. Механізм гойдання напружує. Крісло перекошує. Думаєш, що звалишся. Зовнішній вигляд Якість складання. Немає фіксаторів повороту ручок підлокітників. Небезпечний механізм гойдання користуюся Special4you ExtremeRace with Footrest кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Розпакував хрестовина варена причому варена не дуже якісно я зварив би краще набагато
Колеса не змащені мастилом від слова зовсім до стільця потрібно купувати мастило бо колеса їли повертаються вони тупо клинять у рамі, доводиться застосовувати зайву силу щоб стільцем відїхати в бік наприклад
Нововведення у вигляді подушки під ноги повне розлучення воно підійде якщо стілець купується дитині або якщо ваша вага не підвищує 55кг бо я важу 80 ноги ложу і чую як воно жорстко прогинається і швидко розумію що цією іграшкою максимум тиждень по користуюсь воно відвалитися або скоріше труби погну ви його самі потім зимите
Складання - пекло. Все криве та не на місці.
Виробляли стілець думаю навіть не Китайці а зеки швидше за все, причому швидше за все не наші зеки емблеми небуло наші прибили що пришили б що завгодно, такого немає побоялися робити явну підробку
Коштує цей стілець своїх грошей точно немає
Став би я його купувати якби знав що мене таке чекає