Намет Naturehike 210T Oxford 2.15x1.5
Фото 5 |
Naturehike 210T Oxford 2.15x1.5
Призначення:похідний тент
Сезонність:літо
Матеріал тенту:поліестер
Вага:0.23 кг
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Naturehike 210T Oxford 2.15x1.5
Тент універсальний Naturehike зелений NH15D004-X (6927595706022) 692759570 | 599 грн. |
Тент універсальний Naturehike 210T 2,15х1.5м 0,23 кг NH15D004-X blue | 588 грн. |
Тент універсальний Naturehike NH15D004-X 210T 2.15х1.5 м green | 588 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →