Намет Naturehike 210T Oxford 2.15x2.15 (NH15D005-X)
Фото 8 |
Naturehike 210T Oxford 2.15x2.15
Призначення:похідний тент
Сезонність:літо
Матеріал тенту:поліестер
Вага:0.3 кг
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Naturehike 210T Oxford 2.15x2.15
Усі ціни 7 →Тент универсальный Naturehike 210T polyester NH15D005-X Blue (692759570613 | 760 грн. |
Тент універсальний Naturehike 210T NH15D005-X, oxford 2,15х2.15м 0,30кг, б | 710 грн. |
Тент универсальный Naturehike 210T oxford 2,15х2.15м 0,30 кг (NH15D005-X), | 680 грн. |
Універсальний Тент 210T oxford 2,15х2.15м 0,30 кг royal blue (NH15D005-X) | 750 грн. |
Тент універсальний Naturehike 210T oxford 2,15х2.15м 0,30кг (NH15D005-X), | 710 грн. |
Універсальний Тент Naturehike 210T 2.15х2.15 м 0.30 кг NH15D005-X royal bl | 798 грн. |
Тент універсальний Naturehike 210T 2.15х2.15 м 0.30 кг NH15D005-X army gre | 798 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →