Біти / торцеві голівки TOPTUL GABW1301
TOPTUL GABW1301 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TOPTUL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TOPTUL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TOPTUL GABW1301
Усі ціни 9 →Haбоp головок с трещоткой 1/4" Toptul GABW1301 в кейсе 13 шт | 904 грн. |
Набор головок 6-гранных Toptul 1/4" 13 ед. (GABW1301) | 904 грн. |
Набір торцевих головок Toptul 1/4 "13 пр. (GABW1301) | 904 грн. |
Toptul 897586 — Набір головок з тріскачкою TOPTUL GABW1301 | 1 019 грн. |
Набор головок с трещоткой TOPTUL 1/4" 13ед. GABW1301 GABW1301 | 904 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →