Панель для виклику NeoLight MEGA/2 FHD
Фото 4 |
NeoLight MEGA/2 FHD абонентів 2абонентів 4 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NeoLight 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NeoLight.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NeoLight MEGA/2 FHD
Усі ціни 6 →Вызывная панель на 2 абонента Full HDCVBS c углом обзора 110°, без | 2 609 грн. |
Відеопанель 2 Мп NeoLight MEGA/2 FHD Black на 2 абоненти | 3 050 грн. |
NeoLight Виклична панель Neolight MEGA/2 FHD Black 99-00005739 | 2 399 грн. |
Виклична панель NeoLight Neolight MEGA/2 FHD Black | 3 887 грн. |
Аналогова панель виклику Mega/2 FHD NeoLight PRO серія | 3 050 грн. |
Виклична панель на 2 абоненти Full HD\CVBS з кутом огляду 110°, без кутово | 3 129 грн. |
Модификації NeoLight MEGA/2 FHD
Ціни на NeoLight MEGA/2 FHD |
---|---|---|---|---|
NeoLight MEGA/2 FHD | від 2 399 грн. | 6 пропозицій | ||
NeoLight MEGA/4 FHD | від 3 220 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →