Кухонна мийка Franke Maris MRX 110-50 122.0543.996 540x440
Фото 4 |
Franke Maris MRX 110-50 122.0543.996 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Maris MRX 110-50 122.0543.996 540x440
Усі ціни 54 →Мийка з сифоном нерж. MRX 110-50 полірована (МПС) Franke 122.0598.741 | 8 858 грн. |
Franke Franke Maris MRX 110-50 122.0598.741 (матовая) | 9 546 грн. |
Кухонная мойка Franke Maris MRX 110-50 (122.0598.741) нержавеющая сталь - | 9 324 грн. |
Franke Maris MRX 110-50 | 9 102 грн. |
Кухонна мийка Franke Maris MRX 122.0598.741 | 9 546 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Franke Maris MRX 110-50 122.0543.996
Ціни на Franke Maris MRX 110-50 122.0543.996 |
---|---|---|---|---|
Franke Maris MRX 110-40 122.0543.995 440x440 | від 6 883 грн. | 53 пропозиції | ||
Franke Maris MRX 110-50 122.0543.996 540x440 | від 7 555 грн. | 54 пропозиції | ||
Franke Maris MRX 110-70 122.0525.280 740x440 | від 12 857 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →