Кухонна мийка Nett NSS-5742 570х420
![]() |
Nett NSS-5742 500х450570х420 |
|
Мийка ручної роботи. Декорована поверхня Honeycomb.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nett 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nett.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nett NSS-5742 570х420
Усі ціни 19 →| 8 954 грн. |
| 9 858 грн. |
Кухонна мийка для кухні під стільницю декорована Nett NSS-5742 044820 | 8 954 грн. | ![]() |
Кухонная мойка под столешницу Nett декор NSS-5742 044820 | 8 954 грн. |
| 9 899 грн. |
ще 14 пропозицій
Модификації Nett NSS-5742
| Ціни на Nett NSS-5742 |
|---|---|---|---|---|
| Nett NBS-5045 500х450 | від 7 950 грн. | 13 пропозицій | ||
| Nett NSS-5742 570х420 | від 8 954 грн. | 20 пропозицій | ||
РекомендуємоПорівняти в таблиці →