Каталог   /   Дім і ремонт   /   Сантехніка   /   Мийки кухонні   /   Кухонні мийки   /   Nett

Кухонна мийка Nett NSS-5742 570х420

Фото - Кухонна мийка Nett NSS-5742 570х420
Фото 9
Nett NSS-5742
500х450570х420
Колір
Тип монтажу
врізна накладна
під стільницю
Матеріал корпуса
нержавіюча сталь / AISI 304 /
Товщина матеріалу
1 мм / кромки: 3 мм /
Форма
прямокутна
Перелив
Комплектація
сифон
Тип поверхні
текстурована
Мінімальна ширина шафи (бази)
550 мм
Розміри робочої поверхні
570х420 мм
Розміри врізного отвору (накладна)
550х400 мм
Розміри основної чаші (ДхШхГ)
530х350х220 мм
Вага
6 кг
Країна походження бренду
Німеччина
Гарантія виробника
5 років
Дата додавання на E-Katalog
квітень 2025
Маркування виробника
NBS-5742

NGS-5742

NSS-5742

Мийка ручної роботи. Декорована поверхня Honeycomb.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nett 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nett.
Як вибрати кухонну мийкуГід з вибору кухонної мийки: розміри, форма, матеріал, спосіб встановлення та інше.

Купити Nett NSS-5742 570х420

Усі ціни 19 →

Nett Nett NSS-5742

ВенконЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
8 954 грн.

Nett NBS-5742 (043420) 43420

Tehnohata.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 10 років від виробника
Поскаржитись
9 858 грн.

Кухонна мийка для кухні під стільницю декорована Nett NSS-5742 044820

Кухонна мийка для кухні під стільницю декорована Nett NSS-5742 у нас можливо підібрати та придбати від бренду Nett у онлайн к... щеаталозі товарів для опалення Теплорадість Наші консультанти допоможуть для вас чудові товари залиште заявку у формі або зателефонуйте за номером телефону (050) 741-51-55. Також, ви можете замовити мийки для кухні від популярних виробників - У нас у магазині. Якщо залишилися будь-які питання за цим товаром Кухонна мийка для кухні під стільницю декорована Nett NSS-5742 запросіть необхідну інформацію у нас. Магазин Teploradost.com.ua доставить жителям міст: Одеса, Черкаси, Чернівці та у будь-який куточок України.
Teploradost.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 10 років від виробника
Поскаржитись

Кухонная мойка под столешницу Nett декор NSS-5742 044820

Преимущества мойки из премиальной нержавеющей стали Инновационная текстура Honeycomb Обновлённая декорированная поверхност... щеь с уникальной структурой Honeycomb минимизирует контакт кухонной посуды с дном мойки. Это значительно снижает риск появления царапин и потертостей. Рисунок не стирается со временем — он остаётся безупречным даже после многих лет использования. Изысканная
Aqua-favorit.com.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись

Кухонна мийка Nett NBS-5742 (043420)

Elmir.com.uaЗ нами 2 роки
(Дніпро)
Поскаржитись
9 899 грн.
ще 14 пропозицій

Динаміка цін на Nett NSS-5742 570х420

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Nett NSS-5742

Ціни на Nett NSS-5742
Nett NBS-5045 500х450від 7 950 грн.13 пропозицій
Nett NSS-5742 570х420від 8 954 грн.20 пропозицій