Унітаз Dusel Byron DWHT10202130
Відео 1Фото 13 |
Dusel Byron DWHT10202130 |
|
Спеціальне брудовідштовхувальне покриття Extra Clean.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dusel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dusel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dusel Byron DWHT10202130
Унітаз підвісний Dusel Byron білий глянцевий DWHT10202130 із сидінням Soft | 8 028 грн. |
Підвісний унітаз DUSEL BYRON DWHT10202130 / сидіння Soft Close (Dusel-375) | 8 028 грн. |
Унитаз DUSEL BYRON подвесной DWHT10202130 с сиденьем Soft Close дюропласт | 8 028 грн. |
Унітаз DUSEL BYRON підвісний DWHT10202130 із сидінням Soft Close дюропласт | 8 028 грн. |
Унітаз підвісний DUSEL BYRON із сидінням Soft Close дюропласт DWHT10202130 | 8 028 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →