Мийка високого тиску Nilfisk Core 140-8 In-Hand Powercontrol PCA (128471273)
Відео 3Фото 11 |
Nilfisk Core 140-8 In-Hand Powercontrol PCA |
|
Алюмінієва помпа. Трьох-позиційне регулювання потужності: 60%, 80% і 100%. Регулятор потужності розташований на рукоятці пістолета
Як подовжити життя мінімийціЯк правильно користуватися мийкою високого тиску, щоб вона прослужила якнайдовше
FAQ про мийки високого тиску: відповіді на часті питанняКраще дізнатися все про мінімийки тут, ніж намагатися добитися щирої відповіді у продавця в магазині
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nilfisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nilfisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nilfisk Core 140-8 In-Hand Powercontrol PCA
Усі ціни 9 →Мийка високого тиску (мінімийка) Nilfisk Core 140-8 Powercontrol Ih Pca Eu | 11 644 грн. |
Мінімийка високого тиску Nilfisk Core 140-8 In-Hand Powercontrol PCA (1284 | 11 935 грн. |
Nilfisk Core 140-8 Powercontrol Ih Pca Eu | 11 928 грн. |
Мінімийка високого тиску Nilfisk Core 140-8 In-Hand Powercontrol PCA (1284 | 11 925 грн. |
Минимойка высокого давления Nilfisk Core 140-8 In-Hand Powercontrol PCA (1 | 11 931 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →