Мийка високого тиску Nilfisk Core 140-8 In-Hand Powercontrol Car Wash (128471277)
Відео 1Фото 13 |
Nilfisk Core 140-8 In-Hand Powercontrol Car Wash |
|
Алюмінієва помпа. Трьох-позиційне регулювання потужності: 60%, 80% і 100%. Регулятор потужності розташований на рукоятці пістолета
Як подовжити життя мінімийціЯк правильно користуватися мийкою високого тиску, щоб вона прослужила якнайдовше
FAQ про мийки високого тиску: відповіді на часті питанняКраще дізнатися все про мінімийки тут, ніж намагатися добитися щирої відповіді у продавця в магазині
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nilfisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nilfisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nilfisk Core 140-8 In-Hand Powercontrol Car Wash
Усі ціни 8 →Мінімийка високого тиску Nilfisk Core 140-8 In-Hand Powercontrol Car Wash | 12 901 грн. |
Мийка високого тиску (мінімийка) Nilfisk Core 140-8 Powercontrol Ih Car Wa | 12 587 грн. |
Nilfisk Core 140-8 Powercontrol Ih Car Wash Eu | 12 280 грн. |
Nilfisk Core 140-8 In-Hand Powercontrol Car Wash | 15 744 грн. |
Nilfisk Core 140-8 Powercontrol Ih Car Wash Eu | 12 894 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →