Всесезонна шина Bridgestone Dueler H/T 684 2 265/60 R18 110H
Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Dueler H/T 684 2 265/60 R18 110H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Dueler H/T 684 2 265/60 R18 110H
Усі ціни 27 →Шина Bridgestone Dueler HT 684 II 265/60 R18 110H | 5 815 грн. |
Bridgestone Dueler H/T D684 II 265/60 R18 110H | 6 826 грн. |
Bridgestone Dueler H/T D684 II 265/60 R18 110H | 7 210 грн. |
Всесезонные шины Bridgestone Dueler H/T D684 II 265/60 R18 110H 263436 | 6 630 грн. |
Bridgestone Dueler H/T 684 II 265/60 R18 110H | 6 383 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →