Кавоварка De'Longhi Magnifica Plus ECAM 320.61.G сірий
Відео 1Фото 10 |
De'Longhi Magnifica Plus ECAM 320.61.G сірий |
|
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De'Longhi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De'Longhi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити De'Longhi Magnifica Plus ECAM 320.61.G сірий
Усі ціни 6 →Кавоварка Delonghi Magnifica Plus ECAM 320.61.G | 29 626 грн. |
Delonghi Magnifica Plus ECAM 320.61.G | 25 699 грн. |
Delonghi ECAM 320.61.G | 34 560 грн. |
De'Longhi Magnifica Plus ECAM 320.61.G | 31 520 грн. |
De'Longhi Magnifica Plus ECAM 320.61.G | 41 451 грн. |
De'Longhi Magnifica Plus ECAM 320.61.G | 33 096 грн. |
Відеоогляди
Модификації De'Longhi Magnifica Plus ECAM 320.61.G
Ціни на De'Longhi Magnifica Plus ECAM 320.61.G |
---|---|---|---|---|
De'Longhi Magnifica Plus ECAM 320.60.W білий | від 27 399 грн. | 6 пропозицій | ||
De'Longhi Magnifica Plus ECAM 320.61.G сірий | від 25 699 грн. | 6 пропозицій | ||
De'Longhi Magnifica Plus ECAM 320.60.B чорний | від 24 490 грн. | 34 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →