Змішувач Nobili Rubinetterie Blues BS101110CR
Фото 3 |
Nobili Rubinetterie Blues BS101110CR |
|
Двоступінчастий картридж для заощадження води.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nobili Rubinetterie 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nobili Rubinetterie.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nobili Rubinetterie Blues BS101110CR
Змішувач для ванни Nobili Blues (колір - хром), з душовим гарнітуром BS101 | 4 257 грн. |
Змішувач для ванни Nobili BLUES Хром (BS101110CR) BS101110CR | 4 257 грн. |
Змішувач для ванни Blues (BS101110CR), Nobili | 5 977 грн. |
Змішувач для ванни NOBILI BLUES BS101110CR з лійкою для душу і тримачем No | 3 958 грн. |
Змішувач для ванни NOBILI BLUES BS101110CR із лійкою для душу та тримачем | 5 977 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →