Зимова шина Nokian Hakkapeliitta 10 255/40 R19 100T
Відео 23Фото 33 |
Виберіть розмір шин
Nokian Hakkapeliitta 10 255/40 R19 100T |
|
Технологія подвійної шипування. Концепція шипування Eco Stud 10 для зниження тиску шипа на дорожнє покриття.
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nokian 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nokian.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nokian Hakkapeliitta 10 255/40 R19 100T
Усі ціни 7 →Шина Nokian Hakkapeliitta 10 255/40 R19 100T XL под шип | 6 755 грн. |
Nokian Hakkapeliitta 10 255/40 R19 100T XL (под шип) | 6 983 грн. |
Nokian Hakkapeliitta 10 255/40 R19 100T XL (под шип) | 6 771 грн. |
Зимние шины Nokian Hakkapeliitta 10 255/40 R19 100T XL 1002179010 | 7 253 грн. |
Nokian Hakkapeliitta 10 255/40 R19 100T XL 133148 | 7 101 грн. |
Nokian Nokian Hakkapeliitta 10 255/40 R19 100T | 7 173 грн. |
Nokian Hakkapeliitta 10 255/40 R19 100T XL (под шип) | 7 240 грн. |
Відеоогляди
Рекомендуємо