Літня шина Nokian Powerproof SUV 235/65 R17 108W
Відео 5Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Nokian Powerproof SUV 235/65 R17 108W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nokian 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nokian.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nokian Powerproof SUV 235/65 R17 108W
Усі ціни 13 →Летние шины Nokian Powerproof 235/65 ZR17 108W XL 1001742845 | 5 148 грн. |
Nokian Powerproof SUV 235/65 ZR17 108W XL | 4 956 грн. |
Nokian Powerproof SUV 235/65 R17 108W XL 125979 | 5 081 грн. |
Nokian Powerproof SUV 235/65 R17 108W | 5 835 грн. |
Шины Nokian Powerproof 235/65 ZR17 108W XL | 5 060 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →