Кнопковий телефон Nomi i2430 0 Б
Відео 1Фото 4 |
Купити Nomi i2430 0 Б
Усі ціни 26 →Nomi i2430 Black | 599 грн. |
Nomi Мобільний телефон i2430 Black (726217) STH0010889 | 799 грн. |
Телефон Nomi i2430 Black | 799 грн. |
Мобильный телефон Nomi i2430 Black | 921 грн. |
Мобільний телефон Nomi i2430 Black | 849 грн. |
Nomi i2430 – найпростіший кнопковий телефон зі ставкою на тривалий час автономної роботи. Модель призначена виключно для дзвінків, обміну текстовими повідомленнями, прослуховування аудіотреків та FM-трансляцій.
Стандартне обладнання
Оснащення у моделі банальне – передня панель пристрою зустрічає користувача екраном калібру 2.4 дюймів по діагоналі та клавіатурним блоком з окремо рознесеними кнопками. Інформація виводиться на екрані в кольорі, але екранні шрифти у моделі відверто дрібні. На верхній торець корпусу телефону винесено повноцінний ліхтарик.
Ємний акумулятор
Мабуть, найсильніша сторона Nomi i2430 - це тривалий час автономної роботи на одному заряді акумулятора ємністю 2500 мАгод. За мірками кнопкових телефонів батарейка у моделі видалася справді потужною, чого не скажеш про камеру на борту пристрою. Фотомодуль на 0.08 МП встановлений на спинці девайса скоріше для галочки, ніж з практичною метою.
Легкий акі пір'їнка
Важить кнопкова «малятко» всього лише 98 р. При цьому в «середині» моделі вдалося викроїти містечко і для двох SIM (micro + mini), і для накопичувача microSD (до 32 ГБ включно). З мінусів апарата відзначають одну мелодію виклику. Але правду кажучи, більшого телефону й не потрібно, особливо з огляду на його демократичну вартість.