Кнопковий телефон Nomi i1870 0 Б
Відео 2Фото 9 |
Купити Nomi i1870 0 Б
Мобільний телефон Nomi i1870 Blue (блакитний) | 649 грн. |
Nomi i1870 Black i1870Black | 649 грн. |
Мобiльний телефон Nomi i1870 Black | 649 грн. |
Мобільний телефон Nomi i1870 Black (чорний) | 649 грн. |
Легковажна конструкція
Конструктивна модель цього телефону є корпус-моноблоком і має дуже легку вагу всього 52 грами. Розташування елементів пристрою є стандартним: нижній сегмент передньої панелі займає клавіатурний блок, а верхній сегмент наданий невеликому екрану розміром 1,77 дюйма по діагоналі. Дисплей пристрою може відображати інформацію в кольорі, проте шрифти на екрані не є великими. Користувачам із слабким зором може бути складно зчитувати дані з дисплея.
Бортове озброєння
Задня кришка телефону є знімною. Під нею знаходиться ємна акумуляторна батарея на 1400 мАгод, а також слоти для двох SIM-карток і флеш-картки microSD. Пристрій підтримує карти пам'яті до 16 ГБ. На задній панелі корпусу Nomi i1870 знаходяться яскрава кнопка екстреного зв'язку SOS та проста камера з роздільною здатністю 0,08 МП. Звичайно, не можна очікувати від неї фотошедеврів, але сама наявність камери є плюсом для даної моделі.
Аргументи «за»
На верхній частині корпусу пристрою знаходиться яскравий LED-ліхтарик. Крім того, ця модель оснащена радіоприймачем, який дозволяє слухати FM-трансляції без необхідності підключати навушники як антену. І найголовніше, цей телефон радує користувачів гучним звуком і доступною вартістю, що робить його доступним для широкої аудиторії.