Витяжка Nortberg Adria 60
Відео 1Фото 13 |
Nortberg Adria 60 2023 рікпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nortberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nortberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nortberg Adria 60
Усі ціни 6 →Витяжка NortBerg Adria 60 Black | 17 189 грн. |
Витяжка NortBerg Adria 60 White | 17 189 грн. |
Витяжка NortBerg Adria 60 Black | 17 179 грн. |
Витяжка NortBerg Adria 60 White | 17 179 грн. |
Вытяжка Nortberg Adria 60 White | 17 185 грн. |
Вытяжка Nortberg Adria 60 Black | 17 185 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →