Витяжка Nortberg Dynamic 80
Фото 8 |
Nortberg Dynamic 80 2021 рікпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nortberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nortberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nortberg Dynamic 80
Усі ціни 9 →Витяжка похила NortBerg Dynamic 80 Black | 8 021 грн. |
Витяжка похила NortBerg Dynamic 80 Inox | 8 021 грн. |
Витяжка похила NortBerg Dynamic 80 White | 8 021 грн. |
Витяжка похила NortBerg Dynamic 80 Black | 8 011 грн. |
Витяжка похила NortBerg Dynamic 80 Inox | 8 011 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →