Витяжка Nortberg Grand 120
Фото 6 |
Nortberg Grand 120 2020 рікпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nortberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nortberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nortberg Grand 120
Усі ціни 6 →Витяжка Nortberg Grand Black 120 Czarny | 51 414 грн. |
Nortberg Grand Black 120 Czarny | 50 160 грн. |
Nortberg Grand Black 120 Czarny | 51 414 грн. |
Nortberg Grand Black 120 Czarny | 52 668 грн. |
Витяжка NORTBERG Grand Black 120 Silent Kitchen Беcшумна (5529) | 42 195 грн. |
Витяжка NORTBERG Grand White 120 Silent Kitchen Беcшумна (5530) | 42 195 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →