Витяжка Nortberg Rustic 90
Відео 1Фото 12 |
Nortberg Rustic 90 2023 рікпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nortberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nortberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nortberg Rustic 90
Усі ціни 11 →Витяжка купольна NortBerg Rustic 90 White | 13 921 грн. |
NORTBERG Rustic Black Matt 90 RusticBlackMatt90 | 11 039 грн. |
Витяжка NORTBERG Rustic White 90 | 11 038 грн. |
Витяжка купольна NortBerg Rustic 90 Black Matt | 13 921 грн. |
Витяжка купольна NortBerg Rustic 90 Black Matt | 13 911 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →