Витяжка Nortberg Metropolis 146
Фото 3 |
Nortberg Metropolis 146 2021 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nortberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nortberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nortberg Metropolis 146
Усі ціни 39 →Витяжка NORTBERG METROPOLIS ELITE GLASS BLACK MATT 150 CM NBG0006921425 | 109 347 грн. |
NORTBERG METROPOLIS ELITE GLASS BLACK MATT 150 CM NBG0006921425 | 112 014 грн. |
Витяжка NORTBERG Metropolis White Matt 120 | 55 529 грн. |
Витяжка NORTBERG METROPOLIS ELITE WOOD BLACK MATT 180 CM NBG0006911428 | 109 347 грн. |
Витяжка Nortberg Metropolis Black Matt 120 cm | 71 094 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →