Витяжка Nortberg Optima 60
Фото 7 |
Nortberg Optima 60 2021 рікпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nortberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nortberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nortberg Optima 60
NORTBERG Optima Black 60 OptimaBlack60 | 12 315 грн. |
Витяжка NORTBERG Optima White 60 (2284) | 12 314 грн. |
Витяжка NORTBERG Optima Black 60 (2283) | 12 314 грн. |
Витяжка NORTBERG Optima Black 60 Silent Kitchen Беcшумна (52283) | 18 300 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →