Витяжка Elica Lessenza WH/A/60 білий (PRF0124233A)
Фото 6 |
Elica Lessenza WH/A/60 білий білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elica Lessenza WH/A/60 білий
Усі ціни 43 →Elica LESSENZA WH/A/60 | 17 999 грн. |
Elica Elica Lessenza WH/A/60 | 16 499 грн. |
ELICA LESSENZA WH/A/60 | 16 499 грн. |
Кухонні витяжки ELICA LESSENZA WH/A/60 (8583) | 15 675 грн. |
ELICA LESSENZA WH/A/60 | 17 999 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Elica Lessenza WH/A/60
Ціни на Elica Lessenza WH/A/60 |
---|---|---|---|---|
Elica Lessenza WH/A/60 білий | від 15 272 грн. | 44 пропозиції | ||
Elica Lessenza BL/A/60 чорний | від 14 345 грн. | 48 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →