Витяжка ELEYUS Kreon 1200 LED 60 WH білий
Фото 11 |
ELEYUS Kreon 1200 LED 60 WH білий |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELEYUS Kreon 1200 LED 60 WH білий
Усі ціни 12 →Кухонна витяжка Eleyus KREON 1200 LED 60 WH | 12 999 грн. |
Витяжка ELEYUS KREON 1200 LED 60 WH | 12 999 грн. |
Витяжка кухонна Eleyus KREON 1200 LED 60 WH | 12 999 грн. |
Кухонная вытяжка Eleyus KREON 1200 LED 60 WH | 12 999 грн. |
Кухонная вытяжка Eleyus KREON 1200 LED 60 WH | 12 999 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації ELEYUS Kreon 1200 LED 60 WH
Ціни на ELEYUS Kreon 1200 LED 60 WH |
---|---|---|---|---|
ELEYUS Kreon 1200 LED 60 WH білий | від 12 348 грн. | 12 пропозицій | ||
ELEYUS Kreon 1200 LED 60 IS+BL нержавіюча сталь | від 11 685 грн. | 17 пропозицій | ||
ELEYUS Kreon 1200 LED 60 BL чорний | від 12 699 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →