Витяжка Nortberg Lando Glass 90
Фото 4 |
Nortberg Lando Glass 90 2020 рікпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nortberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nortberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nortberg Lando Glass 90
Усі ціни 6 →NORTBERG Lando Glass White 90 LandoGlassWhite90 | 16 899 грн. |
Витяжка NORTBERG Lando Glass Black 90 (1103) | 16 899 грн. |
NORTBERG Lando Glass Black 90 LandoGlassBlack90 | 16 899 грн. |
Витяжка NORTBERG Lando Glass White 90 (1104) | 16 899 грн. |
Витяжка NORTBERG Lando Glass White 90 Silent Kitchen Беcшумна (51104) | 22 899 грн. |
Витяжка NORTBERG Lando Glass Black 90 Silent Kitchen Беcшумна (51103) | 22 899 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →