Заглибний насос Nowa WQD C850f
Фото 6 |
Nowa WQD C850f поплавковий вимикачподрібнювач |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nowa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nowa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nowa WQD C850f
Усі ціни 11 →Насос дренажно-фекальный Nowa Wqd C850f | 3 287 грн. |
Насос заглибний дренажно-фекальний 850Вт wqd C850f тмnowa | 4 155 грн. |
Насос дренажно-фекальний NOWA WQD C850f (149331) | 3 836 грн. |
Насос дренажно-фекальний Nowa WQD C850f 149331 | 3 299 грн. |
Nowa Nowa WQD C850f | 3 299 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →