Комп'ютерне крісло Nowy Styl Boston Chrome
Nowy Styl Boston Chrome |
|
Огляд механізмів гойдання в комп'ютерних кріслах: плюси та мінуси кожного типуЯкі бувають механізми гойдання в комп'ютерних та офісних кріслах
Як вибрати комп'ютерне кріслоЩо необхідно враховувати, підбираючи комфортне комп'ютерне крісло за зростом та іншими факторами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nowy Styl 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nowy Styl.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nowy Styl Boston Chrome
Кресло Новый Стиль Boston steel Anyfix AL68 | 8 378 грн. |
Новый Стиль Кресло Boston steel MPD ECO 30 | 8 886 грн. |
Офісне крісло Boston steel MPD AL68 Nowy Styl | 8 330 грн. |
Крісло Nowy Styl Boston ordf Steel Chrome (Comfort) Eco-30 | 8 316 грн. |
Офісне крісло Boston steel Anyfix AL68 Nowy Styl | 7 949 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →